środa, 26 stycznia 2011

Komercyjnie - zestaw dla fotografa


Początek nowego roku był całkiem spokojny, ale już po chwili pojawiło się tyle różnych spraw że wszystko ponownie nabrało dużego przyspieszenia. Co mogę wykonuję wieczorami w domowej pracowni, cała reszta powstaje już w głównej siedzibie.
Znalazłem w całym tym zamieszaniu czas, aby wykonać zamówienie dla Sławka. Sławek zajmuje się fotografią ślubną i "pstryka zdjęcia" młodym parom w Londynie.
Zestaw zawiera duże etui na album ( foto-książkę ), małe etui na jedną płytę dvd, oraz teczkę na umowę z klientem. Całość wykonana w kolorze firmowym - płótno oliwkowe - z wytłoczonym logotypem na każdym elemencie. Dodatkowo w dużym etui zainstalowałem małą kieszeń na etui z dvd. Jeden zestaw poleci do Londynu, drugi trafi do mojej witryny.
Mam nadzieję że spełnię oczekiwania "emigranta"...


10 komentarzy:

 1. Jacek załamałeś mnie po prostu szczena mi opadła a ja opadłem z sił. Pociesza mnie tylko to że Ty masz tyluletnie doświadczenie a ja tyludniowe :). Zmarnowałem dzisiaj masę tektury na próbie zrobienia etui a Ty tu takie coś, tak się nie robi :):):). Zestaw rewelacja pozwolisz że zgapię co nieco :]
  Pozdrawiam Piotr

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozwalam, pozwalam...i powodzenia w próbach. Dziękuję i pozdrawiam, Jacek

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaraz zemdleję z wrażenia:) Aż strach pomyśleć co to będzie, jak chwycę to wszystko do ręki... Już nie mogę doczekać się przesyłki!
  Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jutro zaczynam od nowa, mam nadzieję że mi się uda a teraz spać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoja pierwsza reakcja budzi nadzieję że będzie się podobało...
  Pozdrawiam i dziękuję, Jacek

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny zestaw!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Moniko!!!
  Pozdrawiam, Jacek

  OdpowiedzUsuń
 8. piekna rzecz! a tak z ciekawosci - ile trzeba zaplacic za taki komplet?

  OdpowiedzUsuń
 9. inna pani introligator27 marca 2011 13:07

  Przepiękne oprawy i etui,ma Pan dobre pomysły.Prace estetyczne i rzucające się w oczy jako coś inspirującego.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję bardzo za miły komentarz, szkoda że anonimowo, bardzo lubię konwersacje szczególnie z innymi introligatorami. Pozdrawiam serdecznie, Jacek.
  P.S.
  Napiszę Pani że bardzo często również mnie inspirują prace innych introligatorów, ale tak jest wszędzie a internet znacznie to ułatwił. Pięknych opraw życzę!!!

  OdpowiedzUsuń