niedziela, 17 kwietnia 2011

Komercyjnie - albumy skórzane, accordion mini, fotoksiążki, albumy, pudła i notatniki płócienne


Bardzo lubię uzupełniać ofertę o nowe artykuły, zazwyczaj jest tylko problem z odpowiednią organizacją czasu, dzisiaj postanowiłem "wrzucić" to co powstało nowego w ostatnim okresie już w pracowni na Sczanieckiej. Albumy skórzane, albumy accordion mini, fotoksiążki, notatniki i albumy płócienne, pudła do zdjęć i na różne drobiazgi tworzą nową, bardzo kolorową ofertę która mam nadzieję że zainteresuje grupę klientów.
W ogóle posty z serii "Komercyjnie..." cieszą się największą popularnością i dlatego z pewnością będą przeze mnie kontynuowane.
A dzisiaj naprawdę wyjątkowo duża ilość zdjęć...

piątek, 15 kwietnia 2011

FASHION BOOK


To jedno z tych niestandardowych zleceń które się czasami pojawiają. Głównie ze względu na rozmiar i wagę. Po rozłożeniu księga dochodziła do 150cm szerokości i ważyła sporo ponad 10kg. W newralgicznych miejscach dokonaliśmy odpowiednich wzmocnień i mam nadzieję że wytrzyma tydzień bardzo intensywnej eksploatacji...niedziela, 10 kwietnia 2011

Chopin w pudełku - szlifowanie i skóra


Oprawa pudełkowa ma różne typy konstrukcji. Możliwości jest tak samo dużo jak przy tradycyjnej "Sobotovce". Ja wybrałem trudniejszy sposób i konsekwencje tego doświadczam już na tym etapie dosłownie co chwilę...
Przeciwko mnie jest przede wszystkim doświadczenie, a raczej jego brak. To przecież dopiero trzecia moja tego typu oprawa, a właściwie w tej wersji druga, więc każde cięcie skóry nożem lub nożyczkami muszę dobrze przemyśleć. Nie ustrzegłem się jednak już błędów, co mnie bardzo zmartwiło i osłabiło już i tak przecież nędzne tempo prac.

CDN